slide /fotky28808/slider/mp_faber_castell_akvarelove_pastelky.jpg
slide /fotky28808/slider/mp_umton_zlava_sety.jpg
slide /fotky28808/slider/mp_technika_lynorit.jpg
 Naša cena 13,57 €


Naša cena 16,00 €

novinka


Bežná cena 30,99 €

Naša cena 26,60 €

novinka

Naša cena 59,20 €

novinkaUMELECKÉ POTREBY PRE KAŽDÉHO UMELCA

Ste umelec, alebo sa ním plánujete stať?

Radi sa ponárate do sveta svojej neohraničenej fantázie?

Túžite vyrábať kreatívne handmade dielka?

Ak vám pri predošlých otázkach s úsmevom napadla odpoveď "áno", ste na správnom mieste.


UMELECKÉ POTREBY PRE PROFESIONÁLOV AJ HOBBY KREATÍVCOV

Vitajte vo svete umeleckých a kreatívnych potrieb, kde nájdete vždy najmodernejšie produkty svetových značiek. Cre-art znamená širokú ponuku najkvalitnejších produktov pre profesionálnych umelcov, remeselníkov, ako aj nadšencov hobby tvorenia. Kreatívne a umelecky - poďte s nami tvoriť a získať zručnosti v rôznych technikách výtvarného umenia.

 

Kreatívne potreby pre deti

Určite vás osloví aj množstvo tvorivých materiálov a produktov, ktoré vyberáme špeciálne pre deti. Využite voľný čas na kreatívne chvíle s malými umelcami. Rozvíjanie umeleckých zručností je tým najlepším spôsobom, ako v deťoch podnietiť fantáziu, estetické cítenie, či koordináciu pohybov ruky.

Umelecké potreby za skvelé ceny

Ponúkame Vám širokú škálu produktov pre maliarov - profesionálov či začínajúcich umelcov, ktoré nájdete zoradené podľa techniky tvorenia. Nájsť kvalitné umelecké potreby za skvelé ceny je náročné.

Dlhé hľadanie či chodenie z predajne do predajne je únavné. U nás nemusíte nikam chodiť. Stačí si vybrať z našej ponuky a my Vám tovar doručíme priamo domov. Prajeme Vám príjemný nákup a veľa radosti z tvorenia.


YWJkNmI