Modelovanie / CERNIT

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Bežná cena 2,49 €

Naša cena 1,89 €

Bežná cena 6,99 €

Naša cena 5,01 € 

Naša cena 6,79 € 

Naša cena 8,49 €

Bežná cena 1,89 €

Naša cena 1,50 €

novinka


Bežná cena 5,26 €

Naša cena 4,54 €

novinka


 

Naša cena 10,05 €

novinka


 

Naša cena 10,99 €

novinka


Bežná cena 10,72 €

Naša cena 9,25 €

novinka


 

Naša cena 1,44 € 

Naša cena 2,89 €

novinka


 

Naša cena 10,77 €

novinka


 

Naša cena 2,89 €

novinka


 

Naša cena 10,77 €

novinka


 

Naša cena 59,20 €

novinka


 

Naša cena 10,75 €

novinka


 

Naša cena 1,76 €

novinka


novinka

Cernit je polymérová modelovacia hmota , ktorá sa spracováva podobne ako plastelína . Hotový výrobok sa zapeká v rúre na 110-130 stupňov . Cernit je mäkký . Najväčšou výhodou tejto hmoty je , že nešpiní ruky ani nástroje . Cernit môžete v jednom výrobku kombinovať s polymérovou hmotou Fimo aj Premo . Odporúčame použiť na výrobu korálok , náramkov , náhrdelníkov , náušníc a iných šperkov a dekorácií .

Je to polymérová modelovacia hmota , ktorá je vysoko kvalitná , mäkká a ľahká , má výbornú tvarovú stálosť a skvelé farby . Jednotlivé hmoty je možné veľmi ľahko medzi sebou miešať a tým vytvárať širokú škálu vlastných farebných odtieňov . Cernit hmota mäkne po krátkom ručnom miesení ( pokiaľ zmäkne viac , ako potrebujete , dajte hmotu na chvíľu do chladničky ) . Hmota sa dá tvarovať pomocou rollerov , valčekov , nožov alebo rôznych formičiek . Vytvorený výrobok sa výpeku v rúre na 110-130 ° C po dobu maximálne 30 minút . Po vychladnutí je možné výrobok nafarbiť akrylovými farbami a prelakovať . Modelovacie hmotu môžete použiť pri modelovaní a vytváraní predmetov rôznych tvarov , veľkostí a farieb , ako napríklad výroba dekoračných predmetov , príveskov , korálok , postavičiek , a tiež ju môžete použiť na dekoráciu skla , porcelánu , príborov ai Modelovacia hmota je určená pre deti od 8 rokov .

 

 

NUMBER ONE - klasické farby s porcelánovým leskom .

GLAMOUR - perleťové a metalické farby .

TRANSLUCENT - priehľadné farby .

NEON LIGHT - fluorescenčné farby . Tieto farby nesvieti , ale výborne odráža svetlo .

NATURE - prírodné farby - farby kameňov a krajiny .

DOLL - je vhodná na výrobu bábik , postavičiek z porcelánu .

 

Cernit soft mix - regeneračný hmota je hmota určená k regenerácii polymérových hmôt Cernit s ktorými sa už dlhšiu dobu nepracovalo , aby bola vrátená jeho správna mäkkosť . Cernit soft sa vyrába v bielej farbe s hmotnosťou 56g a přidávává sa v pomere 1 / 3 na 2 / 3 Cernit .

 

Cernit lak na báze vody určený na polymérové ​​hmoty ako Cernit , Fimo a ďalšie . Po zaschnutí je úplne transparentný , odolný vode , potu a odolný proti poškriabaniu .

Aplikujte 2-3 tenké vrstvy , jednotlivé vrstvy nechajte zaschnúť minimálne 1 hodinu . Akonáhle je lak na dotyk suchý nechajte po dobu 15 minút pri teplote 110 ° C vytvrdiť v predhriatej rúre .

 

Art.901 - Cernit lis na modelovacie hmoty vyrobený z nerezovej ocele . Možnosť nastavenia 9 - tich rôznych úrovní hrúbky lisovaných plátov z modelovacej hmoty 0,3 mm až 2,5 mm .

Pred prvým použitím utrite lis suchou handričkou . V prípade použitia rôznych odtieňov hmoty očistite lis / valca / , aby Vám nezostávali stopy predchádzajúcej farby .

výhody :

- Stabilizácia modelovacej hmoty

- Rovnomerná hrúbka vylisovaného plátu modelovacej hmoty

- Vhodný pre miešanie dvoch alebo viacerých farieb modelovacej hmoty

čistenie :

Pre čistenie rollerov a spodných ostrí postačí jednoduchá papierová utierka alebo mäkkú handričku namočenú v malom množstve alkoholu .

Nepoužívajte abrazívne čistiace prostriedky na povrch rollerov , mohlo by dôjsť k ich poškriabaniu . Nepoužívajte ani vodu a neudržujte strojček v blízkosti vody , nedávajte umývať ani do umývačky na riad . Nevyberajte zvyšky hmoty ani nečistite kuchynským nožom .

Nečistite vojne ani tým , že cez ne necháte prejsť lisom utierky či handričky .

Demontáž stroja za účelom čistenia alebo na iný účel sa neodporúča . Ak sa napriek tomu rozhodnete rozobrať váš lis na modelovacie hmoty , uistite sa , že ho budete schopní opäť zmontovať .

Upozornenie : Lis vždy pripevnite pevne k stolu pomocou svoriek , predídete tak jeho preklopeniu . Lis nepoužívajte na potraviny . Nedovoľte použitie lisu deťom bez dozoru dospelej osoby . Otvory v lise sú dostatočne veľké pre detské prstíky a mohlo by dôjsť k ich rozrezaním.

NjAzYTE