Úvod » Akrylové farby » Akrylové farby Arties Colours - 250ml


        

Akrylové farby Arties Colours - 250ml

 

Číslo produktu: ARTACR250-50
Výrobca: Arties Colours
Odtieň akrylových farieb Umton:
Naša cena bez DPH : 4,66 €
Naša cena s DPH (20 %):
5,59 €

Majstrovská akrylová farba ARTIES COLOURS vychádza v ústrety novému trendu vo výtvarnom umení vysokou kvalitou použitých pigmentov, tvoriaca najjemnejšiu disperziu v trvanlivom, svetlostálom a pružnom akrylovom polymére. Neobsahuje nadbytočné plniva, čím je zaistená maximálna farebná výdatnosť. Použité pojivo je unikátne. Nová vyvinutá akrylová polymérna emulzia, zaisťujúca maximum pigmentovaj zložky, so saténovým leskom po zaschnutí.

Majstrovská akrylová farba má konzistenciu viskóznej pasty s maximálnym zafarbením. Riedi sa vodou podľa potreby, zaschne do trvanlivej elastickej tenkej vrstvy.

 

Záruka 3 roky od dátumu výroby.

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Podmienky ochrany osobných údajov
Zákonným dôvodom spracovanie Vašich osobných údajov je Váš súhlas dávaný týmto správcovi v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov a o zrušení smernice 95/46/ES. Účelom spracovania Vašich osobných údajov je zasielanie daňových dokladov za prenájom systému, obchodných oznámení a činenia iných marketingových aktivít správcom voči Vašej osobe.

Upozornenie. Správca webu si vyhradzuje právo zmazať vulgárne alebo také príspevky, ktoré by poškodzovali záujmy správcu webu.

ZjNjZGE